Pil C je späť. Podporuje začiatočníkov a nemieni s tým prestať: Toto je GRIND

0

Fanúšikovia Pil C-ho sa tešia, ich obľúbený interpret je totiž späť v ostrej akcii a môžeme ho počuť v niekoľkých vetách na tracku GRIND, kde hosťuje u Ange La. Okrem IG stories, kde skladbu oznámil, pridal aj príspevok na svoj profil na Instagrame, kde oznámil, aká je aktuálna situácia. Pripravuje ďalší sólový album, z ktorého budeme už čoskoro môcť počuť aj prvé skladby. 

Pil C chápe, že aj on niekedy začínal, že aj on bol v úvode svojej kariéry šťastný, keď mu dal známejší interpret priestor, keď s ním urobil skladbu. Preto sa snaží k tomu pristupovať rovnako a podporiť tých, ktorí sú ešte len na začiatku svojej cesty a nemajú príliš veľkú fanúšikovskú základňu. To je aj prípad songu Grind, kde sa Pil C objavuje ako hosť u interpreta menom Ange Lo. Toto meno ešte zrejme nepoznáte, ale to vôbec nevadí, práve vďaka tomuto tracku sa to všetko môže zmeniť.

Skladba o polnoci z piatka na sobotu vyšla na streamovacej službe Spotify, pričom čoskoro bude rozšírená na viacerých platformách, aby sa mohla dostať k čo najväčšiemu počtu hudobných priaznivcov. Fanúšikovia si najprv mysleli, že Pil C pustí von jeden z trackov, ktoré budú na jeho pripravovanom albume, ktorý vyjde už v tomto kalendárnom roku, ale ako sám napísal, na single z jeho čoskoro hotového CD si ešte chvíľu musíme počkať. Ale tie prvé sa začnú objavovať už čoskoro.

K podpore mladých producentov, rapperov či spevákov sa vyjadril aj samotný Pil C. „Odkedy som začal, snažím sa podporovať začínajúcich producentov, rapperov, spevákov a tak ďalej. A prestať neplánujem, uvidíte na albume,“ začal v príspevku na sociálnej sieti Instagram a pokračoval ďalej: „Rád z mojej pozície upriamím pozornosť na niekoho, kto je pre mňa z nepochopiteľných dôvodov prehliadaný. Kým prídu prvé single z môjho pripravovaného albumu, dajte si tento feat pre Ange La. Nie, že možno budeš slávny, ale ty musíš,“ zakončil člen zoskupenia Comebackgang.

Zatiaľ presne nevieme, kedy Pil C-ho nový album uzrie svetlo sveta, ale čakanie by už nemuselo byť také dlhé, ako by sa mohlo zdať. Dodajme, že to bude to štvrtý sólový Pilov album, pričom tie doterajšie tri zatiaľ vyšli vždy s približne dvojročným rozostupom. Hype vyšiel v roku 2015, V Rádiu Hral Elán Keď Umrel Tupac vyšiel v roku 2017 a doposiaľ posledný Pil C-ho album, a teda 2086, sa objavil na záver kalendárneho roka 2019. Jedno je ale isté už teraz, máme sa na čo tešiť.

Foto: Grind – Ange Lo feat Pil C, cover skladby

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here