Pil C chystá EP Trash and Luxury. Sľubuje skvelé produkcie aj štýl

0

Pil C je prototypom slovenského rappera, ktorý povznáša kvalitu nad kvantitu. Nebudeme si klamať, tak by to malo koniec koncov byť, ale nachádzame sa v rýchlej a konzumnej dobe, kedy sa väčšina sústreďuje predovšetkým na čísla a potom sa na kvalitu ako takú zľahka zabúda. Pil C si dáva načas so svojimi novými vecami, ale už čoskoro by sme sa od neho mohli tešiť na nové EP. O čo presne by malo ísť?

Doposiaľ posledný väčší hudobný projekt, ktorý Pil C pripravil, bol sólový album, konkrétne tretí v poradí, 2086, ktorý uzrel svetlo sveta v závere kalendárneho roka 2019. V úvode roka 2020 dokonca Lukáš aj začal svoje koncertné turné, shout out k podarenej akcii v Žiline, kde dostal ľudí svojimi vecami do varu, avšak pandémia koronavírusu mu následne, tak ako ďalším interpretom, zmarila plány. A situácia, i keď sa konečne trocha zlepšuje, stále nie je optimálna.

To ale ani zďaleka neznamená, že Pil C netvorí. Dlhšie sa špekuluje o tom, že by v roku 2021 mohol vydať štvrtý album alebo prinajmenšom EP. Ako sám na svojom Instagrame uviedol, aktuálne pracuje na EPčku s názvom Trash and Luxury, ktorého názov môžeme preložiť ako Odpad a Luxus.

Vlajková loď labelu Comebackgang sľubuje, že priaznivci sa môžu tešiť na tvrdé bars, skvelé produkcie, štýl, nekompromisné falzety a ešte omnoho viac. Po týchto slovách sa priaznivci Pila dostali do varu, pretože keď Lukáš niečo publikuje, vždy sa je na čo tešiť, pretože si na svojich skladbách dáva veľmi záležať a je to cítiť.

Kto Pil C-ho pozorne sleduje, tak už mohol vidieť nejaké malé ochutnávky z pripravovaných skladieb. Zatiaľ nevieme presný termín publikovania, ale myslíme si, že už čoskoro budeme na našom webe písať o čerstvých songoch, ktorých autorom bude práve Lukáš. V neposlednom rade, treba mať na pamäti staré a veľmi dobre známe porekadlo, ktoré znie, že na dobré sa čakať oplatí. A teda, čakáme.

Foto: Pil C, profil na Instagrame Pil C

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here