Partneri

Od spustenia nášho webu sa vám snažíme prinášať čerstvé informácie a novinky nie len zo sveta rapu, ale aj zo sveta módy. Prinášame vám rôzne informácie o udalostiach, a tak isto o hudobných a módnych novinkách.

S prinášaním fresh noviniek nám pomáhajú aj naši partneri. Aj keď sa v dnešnej dobe nerodia spolupráce ľahko, my sme ich pár nadviazali a veríme, že spolu s našimi partnermi sa nám bude aj naďalej dariť prinášať to najlepšie z hudobného a módneho sveta.

 

Chceš sa stať partnerom portálu generaciarapu.sk? Neváhaj nás kontaktovať.

Footshop

Footshop sa radí medzi silných hráčov v oblasti lifestyle sneakers a street fashion. Footshop je unikátny svojím vnímaním sveta sneakers a celej filozofie okolo tenisiek. Predajňa Footshopu sa dostala do povedomia ako miesto, kde sa prepojujú všetky prvky urban kultúry a ľudí, ktorí milujú tenisky. Na policiach dizajnového obchodu nájdete tenisky značky adidas, Nike, Puma, Vans, New Balance, Jordan, Converse a ďalšie.

Hip Hop Žije

Kráľ medzi slovenskými rapovými festivalmi! Každoročne sa na ňom predstaví to najlepšie, čo naša scéna ponúka. Vďaka tomuto partnerovi si môžete zasúťažiť o vstupenky na tento skvelý festival!

Hip Hop Kemp

Hip Hop Kemp, největší hiphopový festival ve střední a východní Evropě, hlásí svůj již 16. ročník. Obří mejdan, který stanice CNN opakovaně zařadila mezi 50 nejlepších festivalů světa, proběhne opět v hradeckém Festivalparku. Každoročně se do Hradce sjíždějí fans a stars hiphopové kultury z celého světa. Buď u toho i ty!

Kryptotrejder

Digitálne meny a technologická revolúcia portál Kryptotrejder uchvátili. S nadšením a odbornosťou približuje svet kryptomien – extrémne rýchlo meniace sa odvetvie. Kryptotrejder je sprievodca svetom kryptomien. Kryptomeny aktívne sleduje od roku 2015. Počas marca 2016 prvý krát vymenili fiat menu za kryptomeny. Pozorne sleduje a aktívne sa zapája do diania na trhu kryptomien.

Zdola hore

ZdolaHore je webmagazín, ktorý sa nechce tváriť príliš vážne, no nechce byť ani azylom prokrastinácie a zabíjania nudy. Dobrým mottom pre stránku by mohlo byť: „Kreatívci všetkých krajín spojte a dajte o sebe vedieť!“ Chce prinášať správy najmä o aktívnych, kreatívnych a predovšetkým zaujímavých ľuďoch. Niekto by ich mohol možno označiť i slovom úspešní.