Slovenský rapper Palermo je v poriadnych problémoch. V uplynulom období bol stíhaný na slobode za pašovanie pervitínu. Teraz už pozná svoj trest. Podľa potvrdených informácií z TASR putuje tento interpret za mreže na desať rokov nepodmienečne.

Palermo smeruje do väzenia

Palermo dostal za svoju zakázanú činnosť trest desať rokov odňatia slobody. TASR, Tlačová agentúra Slovenskej republiky, tieto informácie v poobedňajších hodinách potvrdila.

„Súd zvážil všetky poľahčujúce okolnosti vo vzťahu k môjmu klientovi. Trest považujeme za zákonný a správny. Ponechali sme si lehotu na podanie odvolania,“ uviedla obhajkyňa Pavla M. Ivana Kochanská v oficiálnom vyhlásení.

Palermo prehovoril: Ako rap išiel v Seredi ruka v ruke s drogami

Palermo, ktorý mal na konte viaceré známe tracky so zvučnými menami slovenského rapu, patrí medzi usvedčené osoby v akcii s krycím názvom Venal 6. Vyššie si môžete vypočuť jeho aktuálne interview.

„Súd ocenil mimoriadnym znížením trestov pod spodné hranice trestných sadzieb skutočnosť, že sa obžalovaní k zažalovaným trestným činom doznali,“ vyhlásila predsedníčka senátu ŠTS Pamela Záleská.

V tejto chvíli je isté najmä to, že Palermo je odsúdený za svoje predošlé skutky. Rozsudok ešte nie je právoplátny, ale neočakáva sa, že príde odvolanie. Faktom totiž je, že sa interpret priznal. Celá záležitosť bude uzavetá čoskoro.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Palermo, Generácia rapu / Archív

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu