Po menšej pauze pokračujeme v našej minianalýze albumov, ktoré nás čakajú v aktuálnom roku. Za sebou už máme oboch chalanov z DMS, Kaliho a aj Moma, pri ktorých sme už naše očakávania a tipy vyjadrili, a uvidíme, nakoľko budú reálne. Dnes sa teda budeme venovať ďalšiemu interpretovi – Pouličnému Autorovi Tónov.

Rok 2016 bol rozhodne v kariére tohto chalana prelomový. Už viackrát sme na jeho adresu písali rôzne články, recenzie, a jeho track Nero sme zaradili medzi najlepšie tracky minulého roka. Od klipov, ktoré točil na mobil sa prepracoval až ku mega profesionálnej práci s Rytmusom – Krstným otcom našej scény. Vrcholom minulého roka bola track Stokára nemóžeš do*ebať, ktorý samozrejme dostal aj skvelý vizuál. Taktiež v závere minulého roka P.A.T potvrdil, že chystá aj svoj debutový sólový projekt, ktorý by mohol uzrieť svetlo sveta veríme, už v prvej polovici tohto roku.

Minulý rok si titul najočakávanejší vyslúžil s prehľadom Pil C, a tento rok by som tento titul priradil možno Damemu, alebo práve ku P.A.T – emu (samozrejme bavíme sa o debutových počinoch, nerátam Separa a podobne). Fero nám pravidelne na svojich profiloch na sociálnych sieťach servíruje ukážky z pripravovaného albumu, a my musíme skonštatovať, že každou ukážkou sa na album tešíme viac a viac. Album teda bude plný skutočných príbehov, ktoré sú inšpirované ťažkou minulosťou. Stačia posledné ukážky a uvidíte, že album bude naozaj rôznorodý, čo je rozhodne dobré. Už čoskoro sa P.A.T chystá vydať von novú vec (chýbať by nemal ani vizuál), ktorá by mohla niečo predznačiť a navnadiť nás na album ešte o trochu viac.

O počte trackov a hosťoch nám povedal sám P.A.T:

Chcem spraviť album, ktorý bude mať približne 20 trackov„, – čo je na debutový počin celkom dosť, no inšpirácie a príbehov je naozaj dosť, takže pri albume sa nudiť rozhodne nebudeme. A čo hostia? „Hostí si vyberám podľa pocitu. Chcem, aby boli moji hostia pre fanúšikov prekvapením. Jediný potvrdený je Rytmus, ktorý samozrejme nesmie chýbať„, – dodáva. Za nás by určite na albume mohol byť napríklad Momo, s ktorým mal P.A.T výbornú spoluprácu, a myslím, že chýbať nebude ani jeho dobrý kamarát Mega M a samozrejme kolegovia z MPP. Zvyšok si môžte tipnúť sami. Čo sa týka produkcie, tak samozrejme veľa vecí si odšéfuje P.A.T sám.

Album bude štýlom, ktorý ste na SK dlho nepočuli„.

Na záver len doplním, že pre viac informácií a ukážok určite navštívte jeho fanpage.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu