Rapper P.A.T. je osobnosťou, ktorá si našla svoju cestu, svoj priestor v slovenskej rap game. Aktuálne o sebe dáva vedieť zaujímavou hudobnou novinkou. Všetkým dáva najavo, že jeho texty sú tak silné a prepracované, že rozoberú každý beat. Poďte si vypočuť, či je to skutočne tak.

P.A.T. má lyrics, ktoré rozoberajú beaty

Toto je hudobná novinka s názvom „Dar“, v ktorej P.A.T. spája sily s ostrieľaným spevákom Tomášom Botlóm. Netreba zabúdať na to, že o produkciu sa postarali Finucci Bros, čo si samo o sebe zaslúži shout out. Všimnite si aj videoklip, pri ktorom bolo prvým slovom, ktoré nám prišlo na um, autenticita.

P.A.T. neostal nič dlžný svojej povesti. Aj v novom tracku ide pod kožu, je úprimný a nemá problém dať von aj riadky, ktoré sú osobné. Jeho kombinácia s Tomášom Boltóm je osvedčená, pričom aj v tomto prípade im to funguje veľmi zaujímavým spôsobom.

Sami môžete posúdiť, či P.A.T. skutočne má lyrics, ktoré rozoberú každý beat. Čo sa týka rozoberania, môžeme o tom hovoriť aj v tomto prípade. Každopádne, hudba od Finucci Bros  je ľahko zapamätateľná. A ak ešte niekto náhodou pochybuje, či si Pouličný Autor Tónov zaslúži pozornosť, veríme, že práve táto skladba slúži aj na to, aby už nikto nemal pochybnosti.

P.A.T. má čo ponúknuť, má osobitý štýl a jeho skladby majú výpovednú hodnotu. Práve výpovedná hodnota je faktor, na ktorý by žiaden človek v hudobnom priemysle nemal v roku 2022 zabúdať.

Viac rapového obsahu nájdete na našom webe.

Photo credits: P.A.T., Instagram

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu