Osťovi už chýba kontakt s ľuďmi. Živé akcie už čoskoro?

0

Osťo patrí medzi stálice slovenského rapového života. Tento hypeman, bez ktorého si nevieme predstaviť množstvo kultúrnych akcií a festivalov, sa najnovšie na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zamyslel nad tým, že mu už poriadne chýbajú live podujatia a prakticky sa nevie dočkať, kedy sa už všetko obnoví. Nuž Osťo, my to vnímame absolútne rovnako. Musíme pevne veriť, že sa situácia v tomto kalendárnom roku zmení a všetko pôjde správnym smerom.

Osťo sa, rovnako, ako členovia slovenskej či českej rap game, musel vyrovnať s tým, že kvôli celosvetovej pandémii koronavírusu, musel začať fungovať bez živých akcií a festivalov. Zapracoval na sebe, objavil sa v niekoľkých rozhovoroch, ktoré ľuďom sprostredkuje už viac ako dekádu, založil spolu s Majkom Spiritom podcast s názvom TOPKAST, v ktorom sa snaží inšpirovať ľudí a na prelome rokov si splnil veľký kariérny sen, keď odpálil prvý diel vlastnej Talk Show. Napreduje, vyrovnáva sa so situáciou a pokračuje v svojej práci.

Osťo je pomerne aktívny aj na Instagrame, kde sa venuje svojim priaznivcom. Naposledy sa vyjadril, že sa bavil s niekokľými promotérmi, riešili podujatia, pričom sa priznal, že dostal aj 2 ponuky na leto 2021. Dodal, že už mu to všetko chýba a priznal, že nachvíľu sa cítil ako kedysi, kým sme nepoznali pandémiu. Rád by už bol v kontakte s ľuďmi pod pódiom a dostával ich do varu. Na záver si zaželal, aby sme sa toho všetci dočkali už čoskoro.

Foto: Osťo, profil na Instagrame

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here