Aj keď Osťo nie je rapper, je so slovenským rapom spojený doslova pupočnou šnúrou. Sajfa dobre o ňom povedal, že je v istom ohľade „kmotrom“ SK rapu. S tým sa dá súhlasiť. pozrite si debatu dvoch otvorených chalanov, ktorí sa neboja povedať, čo majú na srdci.

Osťo je vďačný človek

Osťo začal rozhovor so Sajfom tým, že povedal, že je vďačný za to, ako sa má. Za to, že môže ráno vstať, robiť, čo ho baví a tráviť čas s ľuďmi, ktorých má rád. Ako už istotne chápete, úvod rozhovoru bol venovaný ruskej agresii na Ukrajine. Je to téma, ktorá sa nedá ignorovať.

Obaja majú rovnaký názor, pričom poskytli zaujímavé pohľady, ktoré ste doteraz možno nepočuli. Osťo sa snaží pomáhať, aj keď to nie vždy medializuje. Vyslovene drsné sú príbehy ľudí, ktoré spomínajú. Doslova z nich mrazí. Keď si predstavíte, že ľudia zo dňa na deň musia utekať, aby si zachránili život, je to desivé.

Zahasený súboj rapperov

Samozrejme, obísť sa nedal ani konflikt rapperov medzi Separom a Rytmusom. Osťo povedal, že obaja vedia poriadne kvalitne dissovať. Rozhodne by bolo zaujímavé sledovať možné diss tracky. Osťo je v tejto problematike diplomat, pričom Sajfa svojím humorným prínosom celú debatu posunul na úplne novú úroveň.

Osťo sa rozhovoril o moderovaní galavečerov bojových športov. Detaily sa dozviete v rozhovore, pričom môžeme prezradiť, že je to preňho veľká výzva. Snaží sa v tomto ohľade vzdelať, nech je čo najlepšie pripravený.

Celkovo, medzi oboma prebehla zaujímavá debata. Sajfu aj Osťa sa dá, nadnesene povedané, počúvať hodiny. Obaja hovoria pútavo, majú prehľad v mnohých témach, pričom úroveň ich vyjadrovania je skutočne vysoká. A to je niečo, čo predovšetkým v tejto dobe treba doceniť.

Photo credits: Sajfa, Osťo, Level Lama, Youtube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu