Vec patrí už dlhé roky medzi rapperov, ktorí nemajú problém povedať, čo si myslia. V jeho prípade je ale cenné, že slová, ktoré volí, sú vždy vecné. V aktuálnom rozhovore Branči Kováč hovoril o viacerých témach. Neobišiel ani početné boxerské zápasy jeho kolegov rapperov.

Vec u Mareka Vagoviča

Branči Kováč sa predstavil v aktuálnej časti relácie NA SCÉNE, ktorú uvádza slovenský novinár Marek Vagovič. Ako to už býva v tomto programe zvykom, prišlo na viacero rôznych tém, pričom nebola núdza o veľmi zaujímavé informácie. Cítiť, že Vec je skúsený človek, ktorý sa na život pozerá triezvo. Jednou z problematík, ktoré dvojica riešila, bola aj súčasná politická situácia na Slovensku.

Branči sa vyjadril aj k rapperským boxerským zápasom, ktoré máme možnosť sledovať predovšetkým prostredníctvom organizácie Fight Night Challenge. Marek Vagovič sa Veca vyslovene opýtal, či takýmito rappermi opovrhuje. Odpoveď znela, že nie, ale jedným dychom Vec dodal, že on by sa na niečo také nikdy nedal.

A prečo sa vôbec k tejto téme dostali? Aj to sa dozviete vo videu, ktorého obsah nechceme bližšie spoilovať. Môžeme len naznačiť, že ak svoj čas investujete do tejto epizódy, určite to nebudete ľutovať.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Koláž Rap G, Vec profil IG, Frayer Flexking profil IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu