Síce rap z Talianska autor tohto ale že vôbec nepozná, náhodou sa dostal k skladbe Jako Peach. Tento názov neznie moc taliansky, a taktiež nie je. Skupina No Law Gang v zostave Il Maly, Blacko, Osio, Peppe Red vydávajú nový track a videoklip.

„To čo hovoria v tracku ostatní chalani je najviac hard shit. Drogy, mafia, to čo žijeme v Neapole. Neviem či si videl seriál Gomora (taliansky kriminálny dramatický televízny seriál), ale je to naozaj tak,“ napísal nám Il Maly. Ten sa postaral o refrén a je zároveň jediným raperom, ktorého počuješ v češtine.

Nie je to joke, sú to len pravé veci. Sme 24/7 na ulici, tomu ver. To čo dávame je len pravda. Táto skladba mala ísť na náš album, ten však kvôli problémom nevyšiel. Track sa nám ale páčil najviac, ľudia do neho boli crazy, tak sme ho vydali ako singel. Jako Peach,“ pokračoval ďalej o skladbe.

Il Maly má od nás správu, kde sa od neho snažíme vyzistiť nejaké ďalšie informácie o ňom a aj o celom No Law Gangu. My na EškeRape si totižto nepotrpíme na kvalitnú hiphopovú investigatívu. Skladbu si pusti na odkaze vyššie a ak rozumieš taliansky, kľudne nám napíš na IG s nejakým prekladom. Pre ďalšie články klikaj sem. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu