„Neviditeľný“ slovenský raper Duch vydal až celé 3 albumy iba za 3 dni! O čo v tomto unikátnom projekte vlastne ide?

Reč je o ďalšom interpretovi z rady novej vlny, umeleckým menom Duch. Utorok (1.2.2022) vyšiel na svet jeho nový projekt, ktorý nesie názov OTEC. V stredu (2.2.2022) si pripravil prekvapenie v podobe pokračovania príbehu a druhého diela SYN. Ak ste si mysleli, že to už stačilo, tak ste boli na omyle. Prišiel tretí deň a zároveň s ním aj tretí album DUCH, ktorým sa uzavrel kruh. Ide o Duchov tretí (respektíve aj štvrtý a piaty) sólový album.

OTEC

Prvý projekt obsahuje 9 trackov a na featoch sa objavili štyria interpreti. Young O, Sen ale aj mená ako WEN a Nik Tendo! Práve track „Love na cestu“ s členom skupiny MILION+ zožal v prvom momente veľký úspech. Ide o zaujímavú spoluprácu, kde Nik nahral podľa jeho vlastných slov jednu z jeho celkovo najobľúbenejších slôh za minulý rok!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Duch (@videlisteducha)

SYN

„Mladší“ z dvojice albumov má takisto 9 skladieb. Spoluprácu dodali Saul, Similivinlife a Mateo. Taktiež ako v prvom prípade je počuť originalitu zvuku, zaujímavé myšlienky a skvelé bars.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Duch (@videlisteducha)

DUCH

Posledná časť tejto „trilógie“ má tak, ako predošlé dva prípady, 9 songov. Na tomto albume sa nachádza už „len“ jedna spolupráca, konkrétne na skladbe „Len sa dívať,“ kam dodala refrén slovenská speváčka Blanch.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Duch (@videlisteducha)

Dokopy si Duch pripravil pre svojich fanúšikov 27 trackov. Celý projekt začína tématicky skladbou „Intro“ a končí Outrom. Všetky tri albumy sú skvelo spracované, treba vyzdvihnúť taktiež prácu producentov, ktorí dodali skvelé beaty. Duch perfektne pracuje s hlasom a prináša do trackov uvoľnenú atmosféru, spolupráce vyšli samozrejme tiež na výbornú. „Neviditeľný“ sa postaral určite o neobvyklý počin, ktorým nielen zaujal, ale zároveň ukázal aj veľký potenciál.

AUTOR ČLÁNKU: @Oliver

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu