Dvaja nesmierne talentovaní ľudia, Nela Pocisková a Yael, spojili svoje sily v novom songu „Magnet“. Kombinácia interpretov, ktorých by ste možno na spoločnom tracku nečakali. Avšak, posúďte sami, podľa nám im to ladí.

Nela Pocisková a Yael zaujali

Hneď prvá myšlienka, ktorá nám po vypočutí songu prichádza na um je, že ako Nela Pocisková, tak aj Yael, naozaj zaujali. Nela je etablovaná herečka, ktorá je taktiež výborná v speve, pričom poznať ju môžete aktuálne zo seriálu Nemocnica vysielaného na TV JOJ. A Yael? Ten naďalej letí ako kométa – spev, rap, box, tento chalan skutočne neuhne pred ničím.

Tu si môžete pozrieť ich spoločný song „Magnet“.

Samotná Nela sa k tracku vyjadrila na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Neskrývala veľkú radosť z toho, že sa to podarilo. „Ja sa tak teším. Nová skladba „Magnet“ je už na YouTube a všetkých streamoch práve teraz.“

„Yael, love you, a ďakujem za tvoju energiu a brutálny feat, ktorý som si tam želala mať. Richard Raiman, tento one take vizuál je sen. Ďakujem z celého srdca za všetko, čo pre mňa robíš. Ďakujem tvorcom a autorskému tímu,“ dodala vo svojom prehovore. My môžeme dodať, že Yaelovi s Nelou to spoločne naozaj funguje.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Nela Pocisková IG

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu