Najvyššia kvalita od člena Haha Crew? Zayo sa vo svojom novom tracku cíti ako IronMan i Kapitán Amerika v jednom a rapuje do skvelého beatu od Hulka.

Nebudeme si klamať, v redakcii sme asi všetci skalní fanúšikovia Marveloviek. Komiksoví hrdinovia nás bavia najmä za posledné roky čoraz viac nielen na filmovom plátne, ale aj ako výborné seriály na streamovacích službách. K hajpu okolo sveta Marvel sa pridáva aj jeden z členov Haha Crew – Zayo. Aktuálne totiž vydal svoj nový (a veľmi vydarený) track s názvom „Marvel“.

Zayo sa celý deň zaje*áva na zámku ako KF

Pod príjemnym videoklipom zo zámku v Humennom sa podpísal Matej Babuka. Mladý raper sa v ňom prechádza spomínaným zámkom v sprievode ďalších luxusne nahodených chalanov, pričom mu ale sekundujú aj jeho vlastné klony. Samotný track svoj názov nedostal len tak, keďže o komiksových hrdinoch zo sveta Marvelu Zayo rapuje rovno niekoľkokrát. Aj napriek tomu, že vlastne v úvode rapuje aj to, že nie je vymyslená postava ako práve spomínaní marvelácki superheroes. Hehe.

⇒ K novému klipu Zayo vydal aj fresh merch! Uchmatni si svoj kúsok TU

Nový album už tento rok!

Pár týždňov už nie je tajomstvom, že v roku 2022 sa od Zaya dočkáme nového sólo albumu. Pravdepodobne môžeme s čistým svedomím predpokladať, že aj práve aktuálna skladba „Marvel“ si na ňom nájde svoje právoplatné miesto.

⇒ Ten nový merch si si už kúpil/-a? Kúpiš si ho TU

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zayo (@hahacrewzayo)

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu