Fejkeri sa po tomto tracku stratia ako smrad. Momo totiž vo svojej novej skladbe kritizuje falošných kriminálnikov, ale aj predajné štetky. A to sú nielen ženy.

Krátko po albume prichádza obľúbený slovenský raper späť s novým singlom. Nový Momo s hudbou od Leryka s vysamplovanou Rihannou šľape viac ako spoločníčky na Slovnaftskej a skladba je definíciou Momovej tvorby. Slová, ktoré štípu a plesknú ako roundkick do bokov. To môžeš čakať v aktuálnej novinke s názvom „Protokol“, ktorá dostala aj veľmi vydarený umelecký videoklip od Juraja Škulu.

⇒ Momov nový album DRAVEC aj s merchom KÚPIŠ TU

Momo je späť a už dávno nie je sám

Počas minulého víkendu sa odohrala bratislavská zastávka Hip Hop Žije, na ktorej si fanúšikovia opäť po rokoch mohli užiť práve aj Momov koncert. Pre Momových skalných fans teda svitá na ešte lepšie časy. Totiž aj napriek tomu, že sme len pred pár týždňami od neho dostali veľmi kvalitný album Dravec, môžeme sa už radovať z ďalšieho tracku.

Ako však vo svojom článku informoval aj Refresher, je pravdepodobné, že ešte tento rok by sme sa mohli od Moma dočkať ďalšieho projektu. Pripravuje si totiž krátke EP so silným konceptom, takže sa rozhodne máme na čo tešiť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᎷᎧᎷᎧ (@momo_wlk)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu