Momo je jedným z interpretov, ktorý v úvode tohto kalendárneho roka nelenil a vydal nový album. Jeho aktuálne CD nesie názov MXI a z toho, čo zatiaľ vidieť medzi ľuďmi, môžeme konštatovať, že nabral na popularite. Počas uplynulého víkendu Momo svoj doposiaľ posledný hudobný projekt krstil na mieste, kde sa cíti zrejme najlepšie, v slovenskej metropole v Bratislave.

Krst nového Momovho albumu bola naozaj podarená akcia, na ktorú si našlo cestu nemálo fanúšikov. Okrem toho, dorazili aj interpreti ako napríklad Tina či Majk Spirit. Práve so Speezym mal Momo niekoľkoročný beef, ktorému už je však dávno koniec a aktuálne spolu majú vynikajúci song, ktorý nedávno presiahol na YouTube hranicu jeden milión pozretí. Obaja sa navyše na sociálnej sieti Instagram ohľadom spoločnej fotografie vyjadrili, že hudba spája. Skutočne je to tak, staré konflikty idú do úzadia a ľudia sa hýbu ďalej. Presne tak by to malo byť, v minulosti žiť netreba.

Ku krstu sa vyjadril aj samotný Momo: „Včera (cez víkend) som sa cítil v Bratislave perfektne, doma je doma. Ďakujem všektým, čo tam včera boli a spravili dobrú atmosféru. Díky aj interpretom, že dorazili a našli si čas. … budúci týždeň v piatok Nitra/Luna.“ Naďalej platí, že čo sa týka slovenského a českého rapu, Momo patrí medzi najviac aktívnych interpretov a robí to tak dlhodobo, pričom prakticky každý rok (s malými výnimkami) od neho dostávame nové albumy.

Foto: Majk Spirit, Momo, krst albumu, Instagram Momo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu