Momo finalizuje album M11. Tvrdí, že to CD bude čoskoro chŕliť lávu

0

Momo má na Slovensku či v Českej republike veľmi veľké množstvo priaznivcov, i keď treba dodať, že aj niektorí ľudia ho radi nemajú. Koniec koncov, tak to býva, keď ste verejne známi a samotný Momo s tým nemá absolútne nijaký problém. Čoskoro sa o ňom budeme baviť zrejme častejšie, jeho nový album M11 onedlho uzrie svetlo sveta a Momo nepochybuje o tom, že jeho hudobný projekt by mal patriť medzi niečo, čo ľudí zaujme na prvé počutie. 

Momo je medzi najviac aktívnymi slovenskými rappermi. Veď v minulom roku vyprodukoval album EXTRAS, ktorý bol veľmi kvalitný, boli na ňom zaujímavé skladby, hudby aj spolupráce a zaradil sa k tomu lepšiemu, čo sa v 2020 na Slovensku či v Česku, čo sa rapu týka podarilo. Prešlo pár mesiacov a opäť tu riešime, že Momo chystá nové CD. Skrátka, je rád aktívny, baví ho to, má čo ponúknuť a ide si za tým. Aj keď sa to možno nezdá, tak Momove skladby stále počúva pomerne veľmi veľa priaznivcov, jeho fan base stále čaká nové tracky a inak to nebude ani teraz.

Nové CD s názvom M11 uzrie svetlo sveta už čoskoro. A Momo napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, že tento hudobný projekt bude už čoskoro chŕliť lávu. Myslíme si, že by to tak naozaj mohlo byť. Momo je totiž jedným z interpretov, ktorí si neberú servítku pred ústa, sú autentickí a nemajú problém povedať aj tvrdenia, ktoré nie sú práve populárne medzi širšou či užšou verejnosťou.

Uvidíme, čo M11 prinesie. Nudiť sa ale nebudeme.

Foto: Momo, profil na Instagrame Momo 

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here