Nebudeme si klamať, keď Ego a Ben Cristovao spoja sily, väčšinou to končí bangrom. Takto to bolo aj v roku 2014, keď uzrel svetlo sveta feat s názvom „MOLLY“. Poďme si pripomenúť tento track, ktorý je v istom ohľade egotrip, ale pre niektorých môže poslúžiť ako návod. Teda, čo?

„MOLLY“ ako hymna pre lovcov?

Píše sa rok 2014, Ben Cristovao si získava popularitu, naberá na kvalite a dozvedajú sa o ňom aj zarytí rapoví priaznivci. Na druhej strane, Ego je vo fáze, že skúša nové štýly, spolupráce, nahliada na rap z iných uhlov. Výsledkom je spolupráca s názvom „MOLLY“.

Skladba o ženách, o tom, ako ich chalani balia, čo to obnáša a akých majú konkurentov, v sebe skrýva viacero barov, ktoré prakticky zľudoveli. Predovšetkým viaceré riadky o získavaní žien sa stali nesmrteľnými. Rovnako tak to, ako sa Ben oprel do Talianov.

Taktiež sú tam myšlienky, ktoré majú väčšiu hĺbku, nech sa môže zdať. „Prechádzam životom, zháňame lóve, no není to len o tom, viac ako na lásku veríme v Boha, no túžime byť milovaní. Je nám to úplne jedno brácho, keď hľadáme šťastie, je nám to úplne jedno, všetko ostatné je na smiech,“ zarapoval Ego.

Benny Cristo a Egáč spolu tvorili už v niekoľkých prípadoch a fanúšikovia doslova nikdy neboli sklamaní. Dúfame, že ich kooperácia bude pokračovať aj v budúcnosti, pretože má zmysel.

Ak by vás zaujímalo, ktorá sladba sa môže hrdiť titulom „najlepší rapový song leta 2022″, neváhajte kliknúť na tento odkaz. Prezradíme iba toľko, že dozaista budete, o aký track sa jedná, keď si ho pustíte.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/Ben Cristovao

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu