Už 25.februára 2022 vychádza nový hudobný projekt J. EDEN E-GEN, ktorého autorom je Yzomandias. Jeho súčasťou bude taktiež song „Karanténa“, ktorý bol dnes zverejnený na YouTube. Sily spojili chalani z labelu MILION PLUS. Výsledok? Skladba, ktorá má nabehnuté na to, aby bola banger.

Vskutku luxusná zostava

Na skladbe „Karanténa“ sa objavuje v TOP pozícii Yzomandias, čo nie je prekvapením. Dopĺňajú ho Nik Tendo, Koky, Jickson, Kamil Hoffmann a Hasan. Fanúšikovia majú podobné početné kombinácie rapperov radi. Inak to nie je ani v tomto prípade.

Views pri tomto songu naskakujú od prvej sekundy od zverejnenia. Nečudo. M+ pokope sú vždy vzácnosťou, pričom treba objektívne dodať, že chalanom to ladí. Všetci sú svojou troškou odlišní, ale zároveň tvoria celok, ktorý funguje.

Nemůžu zastavit, nejde mi spát Čúza se kroutí, nemůže stát

Rozličné slohy, flowy, prístupy, hlasy a ako komplet to spolu hrá. Naozaj výborná práca. Nebudeme hovoriť len za seba, keď napíšeme, že by sme prijali viac takýchto skladieb, kde sa objavuje vyšší počet interpretov.

Videoklip ako produkt tímovej práce

Skladba dostáva štýlový videoklip. Aby sme nikoho neopomenuli: Jeho režisérom je Yzomandias, asistentom réžie Tkeej, o DOP sa postaral Jan Strach. A čo ďalší? 1st AC: Petr Žižka, gaffer: Daniel Drdla, runner: Němec, postprodukce: Tobiáš Petschenka, grading: Benjamin Pánek a produkcia by Desolate.

Když hraje můj track, když slyší mý bars Kolem karanténa, my jedem hard

Odporúčame, aby ste sa k tejto skladbe vrátili o niekoľko dní. Uvidíte, že bude patriť medzi najpočúvanejšie songy prvej časti nového kalendárneho roka. A ani sa nenazdáme a von bude aj vyššie spomínaný Yzomandiasov projekt.

Pozrite si tiež: Momov legendárny RIVAL je späť! Čo si pre nás raper nachystal?

Photo credits: M+, YouTube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu