MDMS tour bude peklo: Aké sú zastávky?

0
1030

Keď chalani z DMS v lete z ničoho nič bez akejkoľvek reklamy vypustili nový album, bolo to pre mnohých prekvapenie. Keď následne v predpredaji získali platinu, to už stálo skutočne na zamyslenie. Nuž a teraz, keď ešte len finišuje ich tour v albumu Prepáčte, už majú naplánovanú do konca roka MDMS tour. Prestanú títo chalani niekedy dvíhať úroveň?

Album MDMS je skvelý, kto tvrdí niečo iné, nemá rád rap. Samozrejme, každý si z neho vypichne to svoje, ale o tom to teraz nie je. Separ, Dame aj Smart potvrdili, že vedia prekvapiť aj po dlhých rokoch v hre. Predovšetkým pár sloh, na ktorých Smart rapuje sú niečo, čo si donedávna vedel iba málokto predstaviť.

A teraz prichádza turné, ktoré sám Separ na sociálnej sieti opísal ako čistú sataniádu. Rozhodne sa máme na čo tešiť, poďme si pozrieť, aké zastávky DMS do konca tohto kalendárneho roka čakajú.

View this post on Instagram

13 ZASTAVOK NEKOMPROMISNEJ SATANIADY🔥🔥🔥V roku 2020 mozno prideme aj k vam, zalezi od toho ci nas zavolaju a ci splnia podmienky. Ci je vo vasom meste zaujem a ci je tam adekvatny klub/promoter.. Bohuzial svet je plny bezcennych idiotov co chcu len zarobit, ale absolutne nevedia robit promo.. Po skusenosti s nimi, sme vela miest co sme v minulosti navstivili, uz tento krat nezobrali.. Takze ked mas pricestovat 80-100km, pricestuj.. Necakaj, ze sa v tvojom meste stane zazrak.. Naozaj je na mape Ceskoslovenska vela ciernych flakov, kde su oblasti bez schopneho promotera ci klubu.. BOHUZIAL✌🏽 (nebombardujte ma prosim otazkami, co Ostrava, co Puchov, co Limbach.. Sam neviem, cas ukaze..)

A post shared by 𝕯𝖒𝖘𝕮𝖗𝖊𝖜 (@separ__dms) on

Nenašli ste tam svoje mesto alebo okolitý klub, kam často chodievate? Nezúfajte. Ako píše Separ, nie je to konečný zoznam miest, v roku 2020 bude celá šou pokračovať. Fanúšikovia však boli natoľko nedočkaví, že turné sa spúšťa už teraz.

Niet sa čo čudovať, veď fanúšikovská základňa DMS patrí medzi najväčšie a najvernejšie v rapovej hre v Česku a na Slovensku. Najväčšími zastávkami by mali byť hlavne Bratislava, Praha, Brno a Banská Bystrica.

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here