McGregor VS. Machine Gun Kelly? Fighter a raper sa takmer pobili

0

Dnešná noc patrila očakávanému odovzdávaniu cien MTV, kde sa kažodoročne na červenom koberci zíde tá najväčšia celebritná “smotánka” na svete. Víťazom kategórií sme venujeme vlastný článok, avšak tohtoročné odovzdávanie v sebe nieslo aj jednu veľmi kontroverznú záležitosť.

Išlo o stretnutie svetoznámeho kontroverzného MMA fightera Conora McGregora s raperom Machine Gun Kellym, ktorý na odovzdávanie zavítal po boku svojej priateľky Megan Fox.

Ako môžeme vidieť zachytené na niekoľkých videách, McGregor i MGK sa stretli na červenom koberci, avšak stretnutie neprebiehalo tak, ako známy MMA zápasník plánoval. Podľa údajných informácií to mal byť totiž on, kto celý stret inicioval s úmyslom sa s Machine Gunom odfotiť.

Svetoznámy raper však fotku odmietol, pričom horkokrvný Conor to vraj vzal ako osobnú urážku. Po slovných útokoch sa pokúsil rapera i udrieť, avšak ochrankári tomuto pokusu našťastie zabránili.

ZDROJ: Kevin Mazur/MTV VMAs 2021/Getty Images for MTV/ ViacomCBS

Tesne po tomto konflikte sa reportérka z Entertainment Tonight Conora McGregora na zmieňovaný stret pýtala, avšak kontroverzný Ír zareagoval opäť svojsky. Jeho reakciu si pozri nižšie:

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here