Marpo je známy nielen tým, že vie poriadne naložiť vo svojich textoch, ale aj tým, že si nikdy neberie servítku pred ústa. Je priamy a úprimný, pričom tieto svoje vlastnosti potvrdil aj v aktuálnom interview. Trafil vo svojich vyjadreniach klinec po hlavičke? Pustil sa predovšetkým do jednej témy, o ktorej sa príliš nehovorí.

Marpo o popových spevákoch

Člen Troublegangu sa predstavil v podcaste zvanom Trash Talk, kde hovoril o viacerých témach. Bola z toho vyše hodinová debata a ak vás Marpo zaujíma, či už hudobného, športového alebo súkromného hľadiska, určite neváhajte s tým, či si túto epizódu pozrieť. Nižšie vám ju celú pripájame.

Zaujímavou pasážou je tá, kde český rapper hovorí o popových spevákoch a ich platoch. Častokrát sa objavujú tvrdenia, že pop singers na tom nie sú v našich končinách tak dobre, ako niektorí rapperi, ale opak je zrejme pravdou.

Marpo uviedol, že popoví tvorcovia sú na tom s peniazmi viac než výborne, ale tvrdia, že nie. Prečo to robia a čo ich k tomu vedie? Aj to sa dozviete, keď si tento podcast vypočujete. Viac nebudeme spoilovať z úcty k tvorcom. Môžeme ale konštatovať, že sa jedná o zaujímavé rozprávanie.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/Marpo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu