Marpo má von nový album Backwoods Bred a láka singlom V plamenech

0

Ak sledujete bojové športy a predovšetkým československú organizáciu OKTAGON MMA, tak ste o Marpovi v uplynulom období počuli aj v inom rozpoložení ako v tom hudobnom. Avšak, nezabúdajme na to, že Marpo je stále primárne hudobník, primárne rapper, čo potvrdzuje aj novým albumom s názvom Backwoods Bred. CD je vonku a ponúka aj ochutnávku podobe tracku V PLAMENECH. Myslíme si, že o tomto českom tvorcovi sa bude hovoriť v nasledujúcom období veľmi často.

Prečo sa o ňom bude často hovoriť? Nuž, vydal nový album, ktorý na prvé počutie znie viac ako dobre, pričom cítiť na ňom punc kvality. A v neposlednom rade práve vďaka spomínaným bojovým športom, pretože koncom tohto kalendárneho roka bude Marpo v boxerskom zápase pod hlavičkou československej organizácie OKTAGON MMA bojovať v pražskej O2 Aréne proti českej ikone zmiešaných bojových športov Karlosovi Terminátorovi Vémolovi. O oboch je známe, že sa príliš nemajú v láske, takže kto čaká exhibíciu, je na omyle. Ale nech príliš neodbočíme od hudobnej stránky, poďme späť k albumu Backwoods Bred.

CD je dostupné a ako Marpo napísal, reakcie ľudí, ktoré sa k nemu zatiaľ dostali, ho vyslovene hrejú pri srdci. Tento rapper je neraz kritizovaný preto, že bol kedysi bubeníkom v kapele a zmenil štýl, ale ďalšia časť ľudí ho za to pre zmenu cení. Nikdy sa nedá zavďačiť každému a to je fakt, ktorý je neodškriepiteľný. Album Backwoods Bred je najnovším prejavom Marpovej hudby a jeho rastu ako takého. A dokonalou ochutnávkou je skladba V PLAMENECH, ktorá sa dostala na video platformu YouTube pred pár dňami, konkrétne deviateho júla.

Z Marpa cítiť zahraničný vplyv, vždy veci robil moderne a dá sa povedať, že americkým spôsobom. Skrátka, keď ho porovnáte s väčšinou jeho tunajších konkurentov, tak cítite rozdiel. A to je to, čo on chcel, nikdy nechcel zapadať do priemeru. Ktovie, ako ho ovplyvní príprava na zápas s Vémolom, či si dá od hudby a podujatí pauzu, alebo naopak bude všetko stíhať. Ale, kto Marpa pozorne sleduje, tak vie, že sa fyzicky pripravuje pravidelne, pričom doteraz to jeho hudobné pôsobenie neovplyvnilo v negatívnom zmysle. Práve naopak, kombinácia fyzickej a duševnej námahy môže byť v konečnom dôsledku pozitívom v oboch.

Foto: Marpo, profil na Instagrame Marpo

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here