Niektorí hudobníci na svojom projekte robia celé mesiace, niekedy až roky, iným stačí 24 hodín. Do druhej skupiny sa môže zaradiť aj dvojica Marko Glows a Tian Moon, ktorý za jeden jediný deň dokázali nahrať celé EP. Obsahovať bude celkovo 5 skladieb a to vrátane jednej bonusovej. Toto je hlavný dôvod, prečo sa EP bude volať 24 Hodín.

Marko a Tian hovoria o tom, že za noc spravili „nástrely“ všetkých skladieb čo sa týka nápadov, výberu beatov a napísaniu textov. Dodávajú, že oi nejakom čase sa k EP vracali už len za účelom mixu a masternigu. EP 24 Hodín sa nahrávalo v Bratislave.

„Mali sme v pláne na seshke spraviť len jeden song. Našli sme si však nejaké random beaty a keď sme si dávali nejaký freestyle sme zistili, že nás kopla múza. Tak sme to využilo. Vznikol tento masterpiece,“ napísal nám Marko.

Spolu so zverejnením informácie o novom projekte teasuje dvojica Marko x Tian aj snippet  celého projektu. Projekt 24 Hodín vychádza 1. júla.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits: Marko Glows IG

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu