Majself po menšej odmlke o sebe opäť dáva vedieť. (Nielen) svojim fanúšikom prináša skladbu „CÍTIM“ aj s videoklipom. Poďme sa rovno pozrieť na to, čo tento slovenský rapper v aktuálnom tracku zdeľuje svetu, a prečo sa jedná o spontánny a nový sound. 

Majself cíti a nie je sám

Jedným si môžete byť istí, Majself je interpretom, ktorý hudbu cíti. Vo svojich skladbách zanecháva silné emócie a inak to nie je ani v songu „CÍTIM“. Chválime nielen track samotný, ale aj videoklip. Či už je reč o myšlienke alebo prevedení, toto sa skutočne tvorcom podarilo.

Produkčne sa o sviežu hudbu postaral Fillipian, ktorý prehlbuje svoju fungujúcu spoluprácu s Majselfom. K tomu môžeme pridať vyjadrenie, ktoré sám rapper zverejnil na svoj profil na sociálnej sieti Instagram. Približuje v ňom nielen skladbu „CÍTIM“, ale aj proces jej vznikania.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Majself (@majself_neptun)

„Vec vznikla spontánne v štúdiu a som rád, že rovnaký mood preniesol aj @randycold do videoklipu s @terezamarievaltova a @katerinazalis,“ rozpísal sa Majself a pokračoval: „Je to prvý release od Porcelánu, opäť trochu nový sound, ale tak to mám rád. Utekaj to pozrieť, ZDIEĽAJ VŠADE a nechaj nám koment, ako sa ti páči. Hlavne ENJOY,“ dodáva.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/MajselfTV

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu