Majself čaká, kedy bude môcť mať koncerty. Už by aj stačilo

0

Nikomu sa už nechce čakať. Je to približne rok, čo sme prestali normálne žiť. Samozrejme, nie sme tu od toho, aby sme sa sťažovali, predsa len, aspoň obmedzeného počtu koncertov v upravenej verzii sme sa počas minulého kalendárneho roka dočkali. Je to však málo a interpreti sa už nevedia dočkať toho, kedy budú môcť vybehnúť na pódiá a odprezentovať priaznivcov svoju šou. Aj keď to len rok, pocitovo je to dlhšie, čo potvrdia zrejme všetci. 

Jedným z rapperov, ktorí by už chcel vystupovať a venovať sa svojim priaznivcom je aj Majself. Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje v tomto momente takmer deväťdesiattisíc priaznivcov, zverejnil fotografiu (tá je použitá ako titulná pre tento článok), kde dokonalo vystihuje aktuálnu situáciu a jeho pocity, ktoré počas tohto obdobia má.

Majself napísal, že spomínnaná fotografia dokonalo vystihuje jeho aktuálne koncerty. On stojí a čaká, kedy konečne bude môcť niekde vystúpiť. Vedľa neho je jeho manažér Jeffry, ktorý sedí, pretože vyslovene nemá, čo robiť. A populárny rapper dodáva, že už by inak aj stačilo a my jednoducho nemôžeme nesúhlasiť. Nebudeme si klamať, takúto situáciu zažíva veľmi veľa slovenských interpretov. Dôležité je neklesať na duchu, i keď to nie je jednoduché.

Aby ste si však nemysleli, tento slovenský rapper nezaháľa, snaží sa tvoriť, pripravovať novú hudbu a pracuje na tom, aby sa jeho kariéra hýbala dopredu. Dá sa to, i keď podmienky sú komplikovanejšie ako tomu bolo napríklad pred rokom.

Potvrdzuje to aj track HORIZONT, kde spojil sily s Martinom Císarom a rozoberali sme ho aj na našom webe. Svetlo sveta uzrel pred pár týždňami a je dosť reálne, že čoskoro sa od Majselfa dočkáme aj novej hudby. A budeme dúfať, že čoskoro sa dočkáme aj živých akcií, koncertov, festivalov a celkovo kultúrnych podujatí.

Foto: Majself a manažér, Majself profil na Instagrame 

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here