Majk Spirit vždy dbal na to, aby jeho fanúšikovia rozmýšľali do hĺbky a nebrali informácie len povrchne. V tomto trende pokračuje aj v roku 2019, pričom najnovšie sa svojim priaznivcom otvoril na sociálnej sieti Instagram, kde napísal o sebe pomerne dlhý príspevok, v ktorom sa nevyhol ani porovnávaniu so zvyškom rapovej scény.

Začneme zhurta, väčšinou totiž citácia nesmeruje na úvod článku, ale v tomto prípade je to jediná možnosť. Poďme sa teda pozrieť spoločne na to, čo Majk na svojom profile napísal. „Úspech a sláva nie sú cieľ. Cieľ je robiť, čo máš rád a dokázať za tým živiť. 95 percent ľudí o tomto len sníva, len 1 z 20 si zarába svojou vášňou. Som vďačný, že ste si vybrali mňa.“

View this post on Instagram

Uspech a slava nejsu ciel.. ciel je robit co mas rad a dokazat sa tym zivit.. 95% ludi o tomto len sniva, len 1 z 20 si zaraba svojou vasnou.. som vdacny ze ste si vybrali mna ??? viem ze nie som prototyp praveho rapera ako @rytmusking alebo @separ__dms ?? nie som cavo co vychytava flow ako @egoemo alebo @pil_c ?? nie som stroj na hity ako @dezertkalimusic a nie som uz ani mlada krv ako @sameyhahacrew ?? podla mna ma lubite hlavne preto, ze do vsetkeho co robim davam svoju dušu.. byt dobry spirit v bezduchom povrchnom svete znamena aj schytavat vela cynizmu.. nie som prekvapeny ani sklamany.. nie som vytoceny ani do*ebany.. som okay.. presne viem co mam robit.. idem si svoje.. idem pre svojich.. nie som tu nahodou..? #niesomtunahodou #allineedisonemic #spiritnamajku

A post shared by Majk Spirit (@majkspirit) on

„Viem, že nie som prototyp pravého rapera ako Rytmus alebo Separ, nie som čávo, čo vychytáva flow ako Ego alebo Pil C, nie som stroj na hity ako Kali a nie som už ani mladá krv ako Samey,“ porovnáva seba s velikánmi a mladíkom slovenskej rapovej scény.

„Podľa mňa ma ľúbite hlavne preto, že do všetkého, čo robím dávam svoju dušu. Byť dobrý Spirit v bezduchom povrchnom svete znamená schytávať aj veľa cynizmu,“ úpirimne priznáva Majk, ktorý na svojich očiach nemá ružové okuliare a vie, že veľa ľuďom leží v žalúdku. Pozitívnych ohlasov na jeho prácu je ale stále viacej ako tých zlých.

„Nie som prekvapený ani sklamaný, nie som vytočený ani do*ebaný, som okay. Presne viem, čo mám robiť, idem si svoje. Idem pre svojich, nie som tu náhodou,“ zakončil príspevok, na ktorom je takmer 12 000 „srdiečok“ a stovky komentárov. Majk potvrdil, že má stále, čo povedať a nečudo, že jeho turné k doposiaľ poslednému albumu je prvotriedna šou.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu