Majk Spirit si po vydaní nového albumu Nie som tu náhodou naďalej počas zachmúrených zasnežených slovenských dní užíva thajskú exotiku. Bratislavčan však počas svojho zaslúženého oddychu nezabúda ani na svojich verných fanúšikov.

Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že sa Majk Spirit na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zamýšľal nad tým, že jeho priaznivcov by zrejme upútalo viac príspevkov z jeho osobného života, prípadne to, čo robí alebo čo má v pláne.

Najnovším príspevkom nám jeden z najviac uznávaných slovenských hudobných umelcov za poslednú dekádu dáva jasne najavo, aký je jeho cieľ, prípadne, aký odkaz chce zanechať, keď jedného dňa prestane tvoriť. Vo vyjadrení doslova dáva najavo – I aspire to inspire before I expire. Myšlienka, ktorá znie priam ľubozvučne je veľavravná.

View this post on Instagram

I aspire to inspire before I expire

A post shared by Majk Spirit (@majkspirit) on

Majk Spirit vo voľnom preklade povedal: Túžim inšpirovať, predtým ako vyprší môj čas. Kto Bratislavčana Michala Dušičku dlhodobo sleduje na sieťach, prípadne sleduje jeho tvorbu, môže potvrdiť, že Majk sa vždy snažil vo svojich textoch zanechať hlbšiu myšlienku a nielen prvoplánovo zaujať. Jeho aktuálny album Nie som tu náhodou je toho ďalším dôkazom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu