Majk Spirit rozširuje svoje portfólio. Úspešný slovenský rapper, ktorý nie tak dávno spustil predaj vlastnej značky kávy, posúva svoju hru opäť o niečo ďalej. Teraz dáva do predaja proteínovú tyčinku. A tá je, ako sa zdá, vhodná prakticky pre každého.

Majk Spirit na trhu s tyčinkami 

Po Separovej proteínovej tyčinke „Extrem“ prichádza Speezyho zdravý snack s veľavravným menom „Spiritka“. Majk rozširuje svoje portfólio, po tom, čo začal predávať osvetovú kávu v BIO kvalite pod menom „Spirit Coffee“, prechádza teraz aj do gastra. Jedná sa o proteínovú tyčinku s čokoládovou príchuťou. A toto všetko môže byť len začiatok. Speezy má smelé podnikateľské plány.

Prečo by si mal zákazník kúpiť práve „Spiritku“? Je vyrábaná z čerstvých surovín, má prírodné zloženie a je tvorená ručne. Táto tyčinka obsahuje slovenský srvátkový proteín najvyššej kvality. Nenájdete v nej nijaký pridaný cukor, lepok ani konzervanty. Okrem toho, „Spiritka“ je podľa samotného Majka vhodná aj pre celiatikov a diabetikov. A vlastne pre každého, kto na ňu bude mať chuť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

„ZDRAVÁ – ČERSTVÁ – SLOVENSKÁ. Bez chémie, bez lepku, bez cukru! Novinka od mojej @spiritcoffeesk je proteínovy snack SPIRITKA a je naozaj výborná. Ochutnajte!“ napísal Majk na svoj profil na sociálnej sieti Instagram. Tak čo, ochutnáte?

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: MS, IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu