Niektorí ľudia tvrdia, že jednotlivé žánre hudby by sa nemali prepájať. My si to nemyslíme. Práve previazanie rozdielnych žánrov môže priniesť skladby, ktoré by za iných okolností nikdy nevznikli. O jednu takú sa v uplynulých dňoch postarali DJ Mairee a Sergei Barracuda.

Maireee a Sergei prepojili EDM s rapom

Prepojiť EDM a rap? Nehovorte, že to nenapadlo v minulosti aj vám. História ukazuje, že kombinácia týchto dvoch prvkov môže priniesť skutočne zaujímavé skladby. Toto je aktuálna novinka s názvom „Bomby“, na ktorej sa podieľali DJ Mairee (shout out jeho práci, o ktorej sa nehovorí toľko, ako by sa malo) a Sergei Barracuda, česká rapová ikona.

Takto zverejnenie nového tracku na svojom profile na sociálnej siet Instagram okomentoval samotný Mairee. „Spotify ide bomby, iTunes nezaostáva a ku hejterským komentárom na YouTube si zoberte pukance. Dávaj het na Sergeiov YouTube kanál ochutnať, ako prepájame EDM a rap,“ nechal sa počuť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MAIREE (@mairee.dj)

Celkovo je na mieste napísať, že je to svieža vec, ktorá si rozhodne nájde svoju cieľovú skupinu. Láka predovšetkým to, že sa jedná o kombináciu, ktorá je málo vídaná. Veď prepojenie rapu a EDM nie je na dennom poriadku. Ktovie, možno tento song otvorí novú kapitolu spoluprác naprieč DJs a rappermi. Či to tak skutočne bude, zistíme až v najbližšom období.

Čítaj taktiež: Bez fotiek a videí: Nik Tendo chystá nevídaný koncert

Photo credits: @jura_stanek 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu