Má slovenský herec a hudobník YAEL dieťa s Twiinskou? Odpoveď nájdete v novej skladbe „MY“!

Už dlhšiu dobu sa v slovenskom showbiznise špekulovalo ohľadom otca dieťaťa Veroniky Nízlovej (speváčka zo skupiny Twiins). Najväčším adeptom bol práve Matúš Kolárovský aka Yael. Mladý herec, ktorý sa dostal do povedomia vďaka seriálu Pán Profesor, sa rozhodol v roku 2021 zabŕdnuť aj do sveta hudby. Tento krok mu vyšiel a jeho pesničky sa stali populárne u veľkého množstva ľudí. Momentálne si pre svojich fanúšikov pripravil novinku s názvom „MY“, v ktorej potvrdzuje špekulácie!

Emotívna skladba „My“

Dlhšiu dobu sa držalo v tajnosti, kto je otcom dieťaťa a aj napriek tomu, že Veronika oznámila, že je tehotná, nechcela spočiatku prezradiť, že kto je otcom jej dieťata. Práve song „MY“ oznamuje a zároveň potvrdzuje to, že otcom je Yael. Ide o emotívnu skladbu, v ktorej mladý herec/spevák drží v náručí svoju dcérku Neu.

Hudbu spravil Klein a mix Adrián Líška. O klip sa postaralo ILLUMINATE PRODUCTION a track bol nahrávaný v SM STUDIO/MV STUDIO.

⇒ Albumy a merch od sestier Nízlových nájdeš v predaji TU

Yaelova tvorba

Na hudobnej scéne patrí k najnovším prírastkom. Vo februári 2021 vydal svoj prvý track  s názvom „Made of Gold“ a odvtedy nasledovali viaceré single. Najviac však „vybuchla“ skladba „Vďaka Ti“, na ktorej nájdeme aj Puerta. Celkovo je v jeho skladbách cítiť emócie a to, že hudbu robí vždy srdcom. V skladbe „Top Boy“ na začiatku videa zároveň oznámil, že čoskoro sa dočkáme jeho debutového EP!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa YAEL (@matuskolarovsky)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu