Má Gleb problém so Separom? Zvedaví fanúšikovia dostali odpoveď

0

Je na slovenskej scéne nový beef? Ak áno, tak si vyslúžil prívlastok skrytý beef, pretože sa o ňom otvorene nehovorilo. Ale čo ak je to celé inak a ľudia sa iba zbytočne zamýšľajú nad tým, ako sa veci majú a hľadajú problémy tam, kde vlastne ani nie sú? Nuž, poďme sa pozrieť na to, ako je to medzi Separom a Glebom, ktorý vraj mal slovenského OG dissovať vo svojej #hot16challenge.

Jedná sa o toto video, v ktorom Gleb hovorí okrem iného aj o GOAT, pričom nikoho nemenuje, ale dodáva, že áno, vie sa, kto je GOAT a rovnako tak sa vie, kto je tupá koza. Priaznivci na sociálnych sieťach začali vo veľkom špekulovať či to je mierené na Separa, ktorý na svojom novom albume OG opakuje vetu – Kto je tu GOAT?

Uplynulé týždne sa okrajovo riešili vzťahy medzi DMS a FCK THEM, problém bol v tom, že Smart z DMS podporený Separom a Damem sa pustili do Porsche Boya, ktorý sa na svojom textovo aj beatovo podľa vlastných slov inšpiroval v zahraničí. Gleb je členom FCK THEM a s Porschem a celou Haha Crew má výborné vzťahy.

A teda, súvislosť by tam aj bola, ale chýba tomu kauzalita, pričom bodku za týmto neexistujúcim beefom dal na Insta stories samotný Separ. Konkrétne do svojho príbehu napísal: “Neposielajte mi to už. S Glebom sme spolu na poriadku, žiadne dissy sa nedejú, aj keď viem, že po takýchto h_vnách túžite,” vyjadril sa Separ. V rovnakom zmysle sa vyjadril aj Gleb. “Ľudia, cut that s_it! Sneak dissy nie sú môj štýl, goat bar nebol na Separa,” napísal. Nuž, pokladajme to týmito vyhláseniami za vybavené.

Foto: Gleb, YouTube video

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here