Lvcas Dope je interpretom, ktorý, keď si povie, že ide vydať banger, tak ho aj vydá. Vždy mal kvalitu aj potenciál, no nevyhol sa problémom a komplikáciám, ktoré mu na nejaký čas odviedli pozornosť od toho, čo mu ide najlepšie. Tým je tvorba hudby. Lvcas v zaujímavom rozhovore ide do poriadnej hĺbky. Poďte si to vypočuť.

Lvcas Dope otvorene o všetkom

Najlepšie je byť autentický, to vie aj Lvcas Dope. V interview pre A-Cast & Kid Ajvn prehovoril o témach, o ktorých by ste si možno mysleli, že hovoriť chcieť nebude. Nepôjdeme do detailov, aby sme neprezradili obsah tvorcov pôvodného videa. Avšak, môžeme načrtnúť, že Lvcas prehovoril napríklad o problémoch s Yzomandiasom, o vegánstve, o meditácii či o svojich rapových začiatkoch. Uvidíme ako vy, ale my sme množstvo z toho, čo povedal, netušili.

V približne hodiovej debate vyšli navonok viaceré zaujímavé skutočnosti. Tie vám možno dopomôžu k tomu, aby ste Lvcasa Dopea vnímali komplexnejšie ako doteraz. Samozrejme, množstvo ľudí ho bude mať rado aj nebude mať rado, nech zaznie čokoľvek. To však k tomu patrí. V rapovej brandži obzvlášť.

Toto ťa zaujme: Ak by si bol zvedavý na to, ako to dopadne, keď si tvorca z Anglicka pustí český rap, konkrétne Yzomandiasa a PTK, neváhaj prejsť na tento odkaz

A toto si čítal? Snoop Dogg ide po vzore Slováka Mira Jaroša. Teda, nielen jeho, ale aj. Ak by si chcel vedieť o tejto problematike viac, nájdeš to na tomto odkaze

Viac rapového obsahu nájdeš na našom webe.

Photo credits: YouTube/A-cast, Kid Ajvn

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu