Poď sa pozrieť na letný klip ako z učebnice. DJ Khaled, ktorý aktuálne vydal album GOD DID, postupne pridáva na YouTube videoklipy k jednotlivým songom. Ten k spolupráci „BEAUTIFUL“, kde ho dopĺňajú SZA a Future, patrí zatiaľ k úplne najlepším. Alebo sa mýlime?

DJ Khaled a letný klip ako z učebnice

Rovno vám to sem pripojíme, aby ste si čo najskôr urobili svoj názor. Ale aj tak vám predtým musíme napísať, že je to fakt prepracované zo všetkých strán. No dobre, poďte už počúvať.

Viac ako 1,3 milióna views za približne deň? DJ Khaled vie, ako robiť hudbu, to mu nikto nevezme. Song „BEAUTIFUL“ je kvalitný po všetkých stránkach, SZA aj Future svoje riadky poriadne preciťujú. Hudba od Khaleda je zas prvotriedna tak, ako sme na to zvyknutí. Ak máte záujem, určite skontrolujte aj ďalšie klipy, ktoré na YouTube má.

Ak by niekto chcel urobiť letný hit, myslíme si, že práve takto nejako by to malo vyzerať. Samozrejme, vyžaduje si to skúsenosti, rozpočet a kvalitu, takže to nie je ani zďaleka jednoduché.

Ak chceš vedieť, kvôli čomu americký rapper DaBaby zrušil svoj koncert v americkom meste New Orleans, dočítaš sa to na tomto odkaze. Rieši problém, aký nemá ani niekoľko slovenských rapperov. 

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/DJ Khaled

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu