Radikal Chef sľuboval, že v tomto období oznámi niečo veľké a svoje slová naplnil. Kráľ Severu potvrdil, že v septembri sa môžeme tešiť na nový album FREERIDE 4, pričom ešte pred tým sa od neho môžeme tešiť na bonus. 

Radikal Chef oživuje legendu

Koncept FREERIDE sa v našich končinách stal kultom, v istom ohľade legendou. Kto vie, ten vie a kto nevie, tomu to nemá zmysel vysvetľovať. Radikal má za sebou okrem iných CDs projekty Freeride, Freeride 2 aj Freeride 3. Teraz prichádza štvrté pokračovanie. A už teraz je isté to, že to bude poriadna (nielen) rapová jazda.

A aby toho nebolo málo, už v júni sa môžeme tešiť v podaní Radikala na nové EP. Potvrdzuje tým, že v tomto kalendárnom roku chce byť naozaj veľmi produktívny. „Legenda je späť!!! NOVÝ ALBUM FREERIDE 4 – SEPTEMBER 2022!!! Ešte pred tým vám naservírujem ako predjedlo moje  NOVÉ „EP“ hneď teraz v JÚNI 2022,“ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

„Budete psychicky na to všetko READY??? Pripravte sa na divokú jazdu v tomto roku, bude to viac než hádzať. Kde mám kur.a mojich Freeriderz haa??“, nechal sa počuť rapper z Ružomberka. Ak bude ďalšia hudba od Radikala minimálne na úrovni jeho uplynulého CD Slovenský Hollywood, budete o tomto interpretovi počuť v nasledujúcom období zrejme častejšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RADIKAL CHEF (@radikal_chef)

Viac rapového odkazu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: @burysss

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu