Separ si užíva život. Skúša nové veci v hudbe, v móde aj v gastre, a popri tom nezabúda cestovať a spoznávať svet. Nedávno bol na futbale v Anglicku, kde mu garde robili chalani z cestovnej kancelárie FutbalTour a podcastu Futbalový VAR. Ako si tento trip člen DMS užil a má v pláne niekedy investovať do športu? 

Separ chcel vidieť Cristiana Ronalda

V minulosti sa člen DMS vybral napríklad do Barcelony, kde obdivoval skills Lionela Messiho.  Myšlienka jeho výletu do Anglicka na Premier League, konkrétne na zápas Manchester United verzus Liverpool FC (duel skončil 2:1) sa zrodila, keď sa na sociálnych sieťach nechal počuť, že by chcel vidieť v akcii Cristiana Ronalda. Niet sa čo čudovať, Portugalčan je žijúca športová legenda.

Echo sa dostalo až ku chalanom z FutbalTour a Futbalového VAR-u (shout out tomuto podcastu, ktorý tvorí komunitu Premier League na Slovensku a v Česku, ktorá nemá obdobu). Slovo dalo slovo a Separ sa spolu s Julom Turčekom (z cestovky aj podcastu), partnerkou Cynthiou, deťmi a pár ďalšími ľuďmi vybral na manchesterský štadión Old Trafford. Tomuto športovému stánku sa nie nadarmo hovorí „divadlo snov“.

Svoje zážitky porozprával v špeciálnom dieli podcastu Futbalový VAR. Nechýbala ani jeho priateľka Cynthia.

Hovoril, ako si to užil, aké mal z futbalu v Anglicku emócie, ale aj o tom, ako dostal „pozvánku“ na rozbitie nosa, či o tom, či jedného dňa kúpi futbalový klub aj on. Nuž, nebudeme si klamať, bolo by to zaujímavé. A ani zďaleka to nie je vylúčené.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram / Futbalový VAR + Instagram / Separ (@matuszetak)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu