Kto je najpočúvanejší Slovák na Spotify? Nie, nie je to Separ. Nie, nie je to Rytmus. A nie sú to ani Majk Spirit, Ego či Pil C. Na čele aktuálneho rebríčka počúvanosti slovenských interpretov sa objavilo meno, ktoré možno viacerých z vás prekvapí. 

Kto je najpočúvanejší Slovák? 

Portál Ruka Hore opäť prišiel s pravidelným prehľadom toho, ktorí slovenskí interpreti sú najpočúvanejší. Dlhodobo sme si zvykli, že na prvých miestach je zástupca rapu.

To je ale minimálne nateraz minulosťou. Najpočúvanejším Slovákom za mesiac apríl je na streamovacej službe Spotify Mairee.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ruka Hore ✌🏼 (@rukahore)

Šikovný DJ, ktorý o sebe dáva vedieť kvalitnými trackmi a zaujímavými spoluprácami, predbehol aj mená ako Majk Spirit, Rytmus, Separ či Kali. Ak Maireeho poznáte a sledujete, viete, že tento chlapík je na scéne už dlhšie, avšak možno práve v uplynulom období je o ňom počuť stále viac a viac.

Prvenstvo teda patrí DJ-ovi, ďalších päť priečok rapperom, nasleduje Horkýže Slíže a TOP 10 uzatvára trojica Peter Pann, Sima a Yael. Bude zaujímavé sledovať, či sa rap vráti na čelo, alebo bude tento trend pokračovať. Vzhľadom na to, že sa blíži letné obdobie, môže sa to vyvinúť rôznymi smermi. Situáciu budeme samozrejme sledovať.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: MAIREE IG

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu