Len pred pár hodinami sme sa dozvedeli kompletný tracklist albumu Real Newz, ktorý mnohých fanúšikov pravdepodobne zaskočil. Tí pozornejší a aktívnejší na sociálnych sieťach už však vedeli, že na ďalšom štúdiovom projekte od legendárneho zoskupenia nájdeme aj dve mimoriadne horúce mená z českej rapovej scény.

Reč je v tomto prípade samozrejme o dvojici Viktor Sheen a Calin, ktorých si Rytmus, Ego a Anys pozvali na skladbu s názvom Neviditelnej. O tom, že Viktor vydal český album roka zrejme pochýb nie je a ďalšou výbornou slohou prispel aj chalanom z Kontrafaktu. Svoju úlohu splnil aj Calin, na ktorého sólový počin už netrpezlivo čakáme a aby sme boli fér, o nič nezaostávajú ani samotní hlavní protagonisti.

View this post on Instagram

@calinpan ?

A post shared by sheen (@viktorsheen) on

Už v minulom článku sme spomínali, že Kontrafakt vždy novým projektom priniesol na scénu čerstvý vietor. Ak o tom niekto po prvej vydanej skladbe pochyboval, mal by názor pomaly meniť. Aspoň za nás sa jedná o vynikajúcu vec a veríme, že v podobnom kvalitatívnom a inovatívnom duchu sa budú niesť aj ďalšie skladby. My už nemáme čo dodať, tu je nový videosingel.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu