Yael, Tomy Kotty a Martin Klinčúch spojili sily, aby vydali spoločný track, ktorý vás zodvihne zo sedadiel. Poďte si pozrieť song „Yeah!“, ktorý je vyslovene energický od prvej do poslednej sekundy. A videoklip? Nuž, ten si musíte pozrieť zrejme sami, pretože slovami sa neopisuje ľahko.

Yael, Tomy a Martin v akcii

Nebudeme zbytočne zdržovať, toto sú Matúš Kolárovský, Martin Klinčúch a Tomy Kotty na spoločnom tracku „Yeah!“, ktorý uzrel svetlo sveta iba nedávno a jedná sa o zaujímavú hudobnú novinku.

Poriadna energetická nálož, no nie? Matúš je už plne etablovaný v hudobnom priemysle, Tomy Kotty je postava, ktorá, keď sa niekde objaví, dokáže performovať na značnej úrovni. A Martin Klinčúch?

Ako píšu ľudia v komentároch, bolo by len dobré, keby sa tento nesmierne talentovaný chalan venoval hudbe viac. Nevieme ako vy, ale my by sme si ho vypočuli radi, pretože má evidentne čo ponúknuť. Každopádne, na každom z tejto trojice vidieť, že si čerstvú skladbu užili, pričom aj videoklip vás vyslovene vtrhne do diania.

Ako samotní chalani v songu tvrdia, touto skladbou búrajú múry. Bude zaujímavé sledovať, aké reakcie a views bude mať song „Yeah!“ z dlhodobého hľadiska. Potenciál rozhodne má!

Photo credits: Yael & Martin Klinčúch – Yeah! ft. Tomy Kotty

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu