Na nasledujúcich riadkoch sa vrátime k skladbe, ktorá rezonovala najmä pred približne dekádou. Pamätáte si na interpreta menom Gamba, ktorý tvorí dodnes? Ak áno, výborne, ak nie, pripomenieme vám ho v songu, o ktorom ste museli počas svojho života počuť minimálne raz. Svojho času to bol, áno, napíšeme to, naozajstný banger. I keď z veľkej časti išlo o recesiu.

Gamba potrebuje oddych

Niektorí z vás už správne tušia, reč bude o skladbe „ODDYCH“, ktorá sa dostala na video platformu YouTube v našich končinách v roku 2012. A teraz sa radšej posaďte, rok 2012 bol totiž desať rokov dozadu. Ak sa cítite starí, nevadí, my sa tak cítime tiež. Preto sa v tom nepoďme vŕtať, veď kto chce byť zbytočne smutný?

Každopádne, „ODDYCH“, na ktorom spojili sily Gamba, S.E.K.I. a Baron Respect, má k dnešnému dňu neuveriteľných 11,1 milióna views. A verte či nie, toto číslo neustále rastie, pričom v sekcii komentárov nájdete aj pomerne čerstvé, čo je ešte prekvapivejšie. Tento track pre mnohých stelesňuje veľké množstvo spomienok a prebúdza v nich nostalgiu.

Recesia, humor, chytľavý beat a energický flow. Tak by sa v skratke dala opísať skladba „ODDYCH“, ktorá si získala skutočne veľké meno a bola populárna predovšetkým medzi dospievajúcou mládežou. Dodnes zaznieva na niektorých zábavach či akciách, keď treba rozpumpovať zábavu. A ten videoklip, to je číre umenie, no nie? Keď sa zamyslíme v globále, aj samotný text v sebe skrýva odkaz, z ktorého si čo-to môžete zobrať.

Viac rapového odkazu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/Gamba

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu