Loko Loko je na slovenskej scéne veľmi výstredné meno. Jeho tracky majú častokrát vibe, akoby sme pozerali kvalitný gangsterský film, čo sa veľa ľudí snaží spochybniť. V každom prípade to Lokovi určite hrá do karát, na Slovensku si vybudoval pomerne veľkú fanúšikovskú základňu. Prsty v tom zohral aj fakt, že si jeho prejav všimol Rytmus, s ktorým v roku 2021 jedna vydal skladbu Kool G Rap, o ktorej sa písalo snáď všade.

Od tej doby vydal Loko jeho piaty album, ktorý pomenoval Doživotne. Na projekte sa opäť nachádza Rytmus, a to na skladbe Padá lístie. Okrem neho však aj Enzzy808, Momo a Karlo, ktorého pred niekoľkými hodinami zadržala polícia kvôli batožine, v ktorej sa nachádzali drogy.

Nedávno Loko Loko vydal jeho nový singel Celý svet.  Track prišiel s ďalším gangsterským vizuálom z dielne Tibora Kunu. Maskovaný reprezentant TRAPFORCE tak, ako uňho býva zvykom, vsadil na texty, ktoré sa nemusia páčiť všetkým. V klipe nechýbajú zbrane z Kaukazu, drogy (rekvizity, samozrejme!), Porsche a mnoho žien, ktorým tváre zakrýva kukla.

O hudbu v novinke sa postaral Arthur Farenzena. „Najskôr organizovaný zločin, teraz organizovaný biznis, je.em políciu.“ 

Nezabudni nás sledovať na sociálnych sieťach, kde ťa na dennej báze informujeme o všetkom dôležitom zo sveta rapu!

Credits: TRAPFORCE YT

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu