Karlo odpaľuje rok 2021 novinkou Drž Pi*u a oznamuje nové EP. Na produkcii je Smart z DMS

0

Karlo, nadaný slovenský rapper, ktorý je súčasťou uznávaného českého labelu Milion Plus, je prakticky prvým interpretom z Českej republiky alebo Slovenska v tomto kalendárnom roku, ktorý vydáva nový hudobný projekt. Ešte pred tým, ako vyjde jeho nové EP Sabotage, publikoval na labelovom YouTube kanáli nový track aj so zaujímavo ladeným videoklipom. Už len samotný názov zverejnenej skladbe ťa upúta. A obsahovo ani nehovoríme.

Skladba už po pár hodinách nazbierala na video platforme YouTube viac ako 50 tisíc pozretí a očakáva sa, že čísla nového Karlového tracku budú ešte stúpať. Koniec koncov, prakticky čokoľvek, čo M+ vydá, priaznivcov v Čechách a na Slovensku láka. Song Drž Pi.u má totiž veľký potenciál a v momentoch hovorí z duše prakticky každému. Karlo si zvolil zaujímavú tému, ktorú kvalitným spôsobom spracoval. Okrem toho, potvrdil, že v jeho tvorbe pokračuje načatý progres a track vhodne doplnila hudba, o ktorú sa postaral producent Smart z DMS.

A radíme, aby si si poriadne všimol aj videoklip, na tých si chalani z labelu Milion Plus dávajú záležať a inak to nie je ani v tomto prípade. V klipe sa objaví napríklad aj Nik Tendo a myslíme si, že sa zľahka aj pobavíte. Keď sa na to pozrieme globálne, rok 2021 z rapového hľadiska začína sľubne a my budeme radi, ak to bude v tomto štýle pokračovať aj naďalej. A od Karla to nie je všetko. Tento interpret oznámil, že už o pár dní, konkrétne ôsmeho januára, vychádza jeho nové sólové EP, ktoré nesie názov Sabotage.

Kto by čakal na novom EP poriadny náklad trackov, zrejme ostane trocha sklamaný. Karlo ich oznámil päť, ale vzhľadom, že sa jedná o EP, tak sa to trocha dalo čakať. Pričom na dvoch je úplne sám, konkrétne na Stále rovnako a Mango Cream, kde je okrem rapu aj v pozícii producenta. V skladbe, ktorú rozoberáme aj v tomto článku sa mu o hudbu postaral Smart, pričom zaujímavé tracky dozaista budú aj Jesse Custer s Viktorom Sheenom (produkcia Karlo) a Tvoj gang neni gang, kde hosťuje Separ (o produkciu sa v tomto prípade postaral Sonnyhaze).

Nové EP si samozrejme rozoberieme aj na našom webe, Karlo ako rapper a Karlo ako producent – to je samo o sebe zaujímavé na sledovanie, pričom, nebudeme si klamať, keď sa niekde objavia mená ako Viktor Sheen či Separ, bude sa o tom hovoriť naprieč celou českou a slovenskou rapovou scénou. Potenciál v tomto prípade rozhodne nechýba.

Foto: Karlo, profil na Instagrame karlotojemeno

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here