Kali má za sebou množstvo songov, ktoré sa stali doslova nesmrteľnými. Ich texty neraz vieme spamäti a ani si to neuvedomujeme. Poďme si pripomenúť kultovú skladbu člena slovenskej rapovej špičky. Myslíme si, že viacerí z vás už podľa titulku správne odhadli, že sa jedná o track „Koniec je nový začiatok“. 

Kali nemá ružové okuliare

Poďme sa spoločne vrátiť do roku 2012 ku Kaliho bangru, ktorý sa volá „Koniec je nový začiatok“. Nielen, že samotný názov je nesmierne pravdivý, ale aj spomínaný song, je prvotriedny banger. A v istom ohľade aj slovenská rapová klasika. Viac ako 15 miliónov views na video platforme YouTube je jednoznačným dôkazom toho, že „Koniec je nový začiatok“ má všetko, čo by kvalitná skladba mala mať.

Keď si všimnete, komentáre pod videom sa objavujú dodnes. A to je ďalším dôkazom toho, že táto Kaliho skladba je nadčasová. Keď sa vám niečo v živote nepodarí alebo vás niekto sklame, je dôležité ísť dopredu. Kde niečo končí, niečo ďalšie začína. Kali sám si počas uplynulej dekády prešiel veľkými vzostupmi aj pádmi, ktoré ho vyformovali v človeka, akým je dnes.

Ak tento song poznáte od A do Z, tak si ho pustite len tak pre radosť. Ak vám nie je taký známy, tak toto je ideálny čas na to, aby ste to napravili.

Na záver si dáme jeden z mnoha skvelých bars, ktoré sa v ňom objavujú. „Stretol som takých, ktorí boli mojou kotvou, o ktorých som sa potkol a skapal, naservírované ho.no za ho.nom, no ho.ná boli tí, s ktorými som čas strácal. Ideme nanovo, odznova, na hyeny pozor dám,od svojich podpora, teší ma, dokorán, dvere mám otvorené pre vás, na nový začiatok je čas práve teraz!“

TOP song, bez debaty.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Kali

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu