Vonku je svieža novinka „Stačí mi“, ktorá vás dostane do varu. Kali, Elpe, Slipo a Peter Pann spojili sily. Okrem toho ich doplnil Laci Strike, čo celému songu dáva ešte ďalší rozmer.

Kali láka, ale nielen on

Nie je prekvapením, že najväčším lákadlom je pre väčšinu rapových fanúšikov na novom songu „Stačí mi“ Kali. Má obrovskú fan base, treba dodať, že keď sa niekde objaví, je takmer isté, že sa bude jednať o zaujímavú hudobnú vec. V tomto konkrétnom prípade ale musíme vyzdvihnúť celý line up, ktorý sa na skladbe „Stačí mi“ objavuje.

Okrem Kaliho môžete počuť Elpeho, ktorý dáva songu osobitý štýl. Tento interpret sa opäť pohybuje na rozhraní žánrov, čo cítiť aj v tomto konkrétnom prípade. Hudbu od Petra Panna pravdepodobne ani nemusíme komentovať. Avšak, tento producent si zaslúži obrovský kredit. Dlhodobo si udržiava úroveň, ku ktorej sa mnohí iní ani nepribližujú. Rozhodne v tom, čo robí, patrí medzi najkvalitnejších.

Potom je tu Slipo, jeden z pôvodných slovenských rapperov, ktorý pôsobí v SK rap game už niekoľko dekád. Dokazuje, že aj v roku 2022 je stále relevantný. Málokto si uvedomuje, že mať čo ponúknuť po tak dlhom čase je cennejšie, ako by sa mohlo zdať. A na záver Laci Strike, tanečný mág zo Slovenska. Môže to by ešte lepšie?

Samozrejme, vždy je priestor na zlepšenie. V tomto prípade ale môžeme konštatovať, že „Stačí mi“ si nájde svoju cieľovú skupinu, pričom nebude prekvapením, ak tento song budeme radiť medzi TOP hity leta. Potenciál na to v tomto prípade určite je.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Kali, profil na IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu