Niekto by si mohol hovoriť, že až nie je možné, kde sa to v tom Kalim stále berie. Slovenský raper však aj v roku 2019 jednoznačne dokazuje, že ešte nepatrí do starého železa, a keď jedného dňa skončí s kariérou, bude to smutný deň pre slovenskú hudbu.

Kali, ktorý sa nie tak dávno stal otcom, ktorý odpálil perfektnú tour k svojmu albumu Dovi Dopo, ktorý získal cenu OTO pre speváka roka, a ktorý je úspešným porotcom v hudobnej šou The Voice Československo vyrukoval s novou skladbou.

Zatiaľ má len pár dní, ale už teraz je jednotkou v trendoch na slovenskej verzii platformy YouTube. Skladba Ja sa na tom bavím  je verná svojmu názvu. Slovenský raper sa skutočne baví a v texte približuje viacero dôvodov, prečo to tak je.

„Ja sa na tom bavím Ja sa na tom bavím Ja sa na tom bavím Ja sa na tom bavím Ja sa na tom bavím Ja sa na tom bavím Ja sa na tom bavím Ja sa na tom bavím Ja sa na tom bavím Ja sa na tom bavím“

Smeje sa na ľuďoch, ktorým stúpla sláva do hlavy, on si pokračuje vo svojom príbehu a veci robí tak, ako tomu bolo doteraz. Ako sa ukázalo, cesta, ktorú si nastavil prináša úspech.

Je reálne, že tento song bude patriť predovšetkým v lete medzi tie obľúbenejšie. Má na to predpoklady. Hudbu urobil Peter Pann a k nej už dupľom niet čo vytknúť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu