Keď mená ako Kali a Majk Spirit spoja sily, nedá sa čakať nič iné ako kvalita. Jednu takúto spoluprácu dali chalani dokopy v roku 2017, keď prvý menovaný vydával album Dezert. Máme na mysli song s názvom „Nedoknuteľný“, ktorého sa aj napriek jednoznačnému názvu ideme na nasledujúcich riadkoch trochu dotknúť.

Kali a Speezy povedali všetko

Rapperi, ktorí dlhodobo patria medzi slovenské stálice a majú tisíce fanúšikov nielen v našej krajine, v tomto songu povedali doslova všetko. Skutočne, pustite si skladbu „Nedoknuteľný“ a presvedčíte sa o tom, že píšeme pravdu.

11 miliónov views na YouTube bez videoklipu? To samé o sebe hovorí jasnou rečou. Teda, priam kričí. Ktovie, aké štatistiky by táto spolupráca mala, keby k nej bol vytvorený videoklip. Nejdeme však polemizovať. Kaliho album Dezert bol výborný, pričom „Nedoknuteľný“ sa zaradil medzi TOP songy zo spomínaného CD. Nikoho neprekvapí, že produkčne sa oň postaral Peter Pann.

A prečo tento banger tak glorifikujeme? Poďme si z neho priblížiť pár úryvkov, aby ste mali lepšiu predstavu.

Majk Spirit: „Áno z vonka je ľahké nás strápniť, nie sme vždy neodolateľní. Kto hľadá nájde, čo hľadal, a potom to s.re ho veľmi.  Ale to vnútri nejsú žiadne drámy, Spirit je nesmrteľný. Myseľ Boha a pohľad šelmy. Nedotknuteľný,…“

Kali: „ Ideme si svet, v ktorom sa nezíva. Výhra je to fíha, míňať čas s tým, čo býva v tých našich srdciach, keď je dážď a zima. Zrazu sedieť na oblakoch a dole sa dívať. Dýchať a mať pocit, že sa ti to iba sníva hej…“

Treba dodávať niečo viac?

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Koláž Rap G, Instagram/majkspirit, Instagram/dezertkalimusic

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu