Jsem vychovanej možná jak lůza, ale nedopadnu jak loser. Viktor Sheen vydáva novinku Lavazza

0
Viktor Sheen - Lavazza
Viktor Sheen - Lavazza

Naozaj sa na Slovensku a Česku nájde niekto, kto by pochyboval o Viktorovi Sheenovi? O tom silne pochybujeme, no ak by sa aj niekto taký našiel, po vypočutí skladby Lavazza by to mal pochopiť. Po skvelom a rovnako úspešnom albume Barvy, ktorý bol akýmsi pokračovaním albumu Černobílej svět, sa Sheen opäť pripomína novými skladbami.

Najskôr sa pripomenul ešte minulý mesiac, a to skladbou Poznamenaný. Skladba však patrí Robinovi Zootovi, no Viktor Sheen prispel skvelou slohou. O skladbe sa dočítaš viac po kliknutí na tento odkaz. Sólo novinka nesie názov Lavazza, čo je pozoruhodná referencia na staršie skladby Nescafé a Tchibo. 

Na Spotify a Apple Music atď. bude v pátek. Sdílej věc pokud tě baví a označuj mě, sleduju všechno,” píše Sheen na sociálnej sieti.

V novom videoklipe, o ktorý sa postaral Bart Klimsza, sa rapper dokonca objavuje na rovnakej pumpe, ako sa objavil vo videoklipe na Nescafé. O hudobnú stránku skladby sa postaral Leryk.

Keby sa Viktor Sheen rozhodol vydať album aj tento rok, zrejme by sa nikto nenahneval. Ak by sa to však nestalo, môžme sa aspoň potešiť tým, že na dobré sa čaká. Sheen však nedávno na jeho Instagrame zdieľal meme, na ktorom sa nachádzala prosba o ďalší projekt Sheena a Jicksona. Uvidíme.

Komentovať

Please enter your comment!
Please enter your name here