PETER PANN. Toto meno určite poznáte a nie nemyslíme rozprávkovú postavu, ktorá patrí k detským obľúbencom. PETER PANN je slovenský hudobný producent, ktorý rád skúša nové spolupráce, snaží sa posúvať ďalej a svojej práci venuje naozaj veľa času. Ako sa ale ukazuje, to, čo robí, robí najlepšie ako vie a prináša to úspech. Ak máte radi Kaliho, musíte mať radi aj jeho, pretože už dlhšie tvoria tandem.

Peter Pann bol hosťom u Osťa na rádiu Európa 2 v relácii Sunday Session. Bolo to vzácne stretnutie, pretože tento producent je často strohý, stručný a rozhovory prakticky neponúka. Je najradšej, keď zaňho hovorí jeho práca. S Osťom ale urobil výnimku a vznikol z toho kvalitný rozhovor, ktorý pootvoril dvierka súkromia tejto postavy slovenskej hudobnej scény.

Peter Pann hovorí o svojich začiatkoch, o svojom súkromí, o tom, koľko času trávi v štúdiu a ako približne vyzerá jeho pracovný deň. V štúdiu je denne, stáva okolo ôsmej, jednoducho, má režim, aby všetko stíhal. Neopomenul ani svoju manželku.

Hovorí o skúsenostiach z Afriky, o tom, ako to tam chodí, a že pre našinca nie je jednoduché sa tam len tak objaviť. Kaliho parťák spomína aj fakt, že na Slovensku sme prakticky rozmaznaní a mali by sme byť vďační za to, čo máme. Vo svete existuje nespočetné množstvo krajín, kde sa má obyvateľstvo značne horšie ako je tomu u nás.

Zaujímavá je aj časť o spolupráci s maďarskou scénou, pričom Peter Pann spolupracoval nedávno s Maďarom Hercegom na singli, kde sa objavil aj Ego. PP hovorí, že oslovil pôvodne iných slovenských interpretov, ale vysvetľuje, prečo do spolupráce nakoniec nešli. Keď následne oslovil Ega, chalan z Piešťan neváhal ani sekundu.

Rád sa posúva, rád skúša v hudbe nové veci a už v mladom veku vedel, čo by rád robil. Zaujímavosťou je, že aj keď patrí medzi najlepších a vybudoval si silnú značku a meno, nerozumie notám ani hudobnej teórii. Ako ale vidieť, nie je to až tak potrebné, ako by si niekto mohol nesprávne myslieť.

Ak vás zaujíma ako o sebe a svojej práci hovorí človek, ktorý nezvykne veľa rozprávať ,tak potom odporúčame, aby ste si tento rozhovor určite vypočuli. My sme sa dopočuli zaujímavé veci, ktoré nás obohatili.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu