Ak si tiež dobre pamätáš, Radikal Chef a Momo pred rokom tesne pred dropnutím ich albumov (Slovenský Hollywood od Chefa, Extras od Moma) vydali ich prvú spoločnú skladbu. Bola to skladba Celý Hood, ktorá sa neskôr objavila na spomínanom albume Extras. Túto spoluprácu som úprimne nečakal, no treba uznať, že im to spoločne sadlo a na zadok to posadilo aj nás.

Skladba vtedy prišla aj s videoklipom, o ktorý sa postaral Daniel Kristl. Odohrávala sa na ružomberskom sídlisku, kde obaja rapperi pofellili s fanúšikmi aj na ihrisku, no po sídlisku sa previezli aj na Lamborghini. Okay, boli to skvelé časy bohaté na hudbu, oba albumy nás v tej dobre potešili. A teší nás aj fakt, že Momo a Radikal majú pripravenú aj ďalšiu skladbu, ku ktorej si už pripravili aj vizuál, a to rovno v Berlíne.

Od 19 vlastný byt, nie mama hotel. Viac ma trápil cash, ako fuck up v škole

„Onedlho nová palica,“ napísal Momo v príspevku na Instagrame ako popis fotky, na ktorej sa objavil Radikal. O skladbe zatiaľ nevieme nič, no je viac-menej isté, že sa jej dočkáme už čoskoro. Zatiaľ si môžeš spríjemniť deň napríklad atmosférou z koncertov, ktoré si Radikal odskákal minulý týždeň. Viac sa dočítaš po kliknutí na tento odkaz.  

Ak nechceš aby si prišiel o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. 

Zdroj: Momo IG

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu