Separ 4.4. spustil predpredaj nového albumu OG, ktorý, podľa vydaného snippetu, bude patriť medzi (nielen) ozdoby tohto hudobného roka. Člen skupiny DMS vie, čo robí, vie ako robiť kvalitu a vie, ako zaujať širokú verejnosť. Avšak, všetci vieme, aké sú časy. Neprajú nikomu a rozhodne nie hudobným umelcom. Vie to o tom aj samotný Separ.

Albumy, ktoré vydá Separ alebo skupina DMS, kde pôsobí, pravidelne patria medzi najpredávanejšie na trhu a lámu rôzne rekordy. Aktuálne to vyzerá, že OG, aj keď s tým možno rátal málokto, bude taktiež patriť medzi hudobné produkty, ktoré sa zaradia medzi najpredávanejšie na trhu. „Je ťažká doba. Veľa z vás nevie, čo bude ďalej, viacerí ste stratili robotu. Odosielanie albumov je z pôvodných 120 krajín obmedzené na osem, čo odj*balo všetkých, ktorí žijú v zahraničí a za normálnych okolností objednávajú. Ani nehovorím, že CD je dnes už umierajúce médium. Napriek tomu som práve dopodpisoval 7000 kusov.“

„Môj osobný rekord (Pancier) to neprekonalo, ale aj napriek tomu je to v kruhu rapovej scény niečo, ako vlastniť jednorozča alebo mať chalupu na Jupiteri. Rozumej, že na takéto číslo dosiahne počet raperov spočítateľný na jednej ruke. Aj to neviem, či počas korony aspoň toľko. Tým nikoho nezhadzujem, práve naopak, len sa snažím opísať to, ako mocný je to v tejto dobe výsledok,“ úprimne Separ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

„Takže, extrémne vám ĎAKUJEM za podporu! Tí, čo čakáte na streamovacie služby, dočkáte sa začiatkom mája. Kto čaká na YouTube, ten si ešte počká,“zakončil člen úspešného zoskupenia DMS.

View this post on Instagram

Je tazka doba. Vela z vas nevie co bude dalej, viaceri ste stratili robotu. Odosielanie albumov je z povodnych 120 zemí obmedzene na 8, co odjebalo vsetkych ktori ziju v zahranici a za normalnych okolnosti objednavaju.. Ani nehovorim, ze CD je dnes uz umierajuce medium. Napriek tomu som prave dopodpisoval 7000 kusov.. Moj osobny rekord (Pancier) to neprekonalo, ale napriek tomu je to v kruhu rapovej sceny nieco ako vlastnit jednorozca, alebo mat chalupu na jupiteri.. Rozumej, ze na taketo cislo dosiahne pocet raperov spocitatelny na jednej ruke.. Aj to neviem ci pocas korony vobec tolko vela?? cim nikoho nezhadzujem, prave naopak, len sa snazim opisat to, jak mocny je to v tejto dobe vysledok.. Takze vam extremne DAKUJEM za podporu! Predpredaj trva este dva dni, takze ak to chces s podpisom, mas este chvilu na to, aby som sa tam vratil a este ich par podpisal.. Tí co cakate na streamovacie sluzby, dockate sa zaciatkom Maja.. Do caka na YT, ten si este pocka?

A post shared by OG•OG•OG•OG (@separ__dms) on

Ako vidieť, Separ si za tie ruky vybudoval skutočne širokú a vernú základňu fanúšikov. Veď štatistiky, ktoré odprezentoval hraničia so zázrakom a sú skutočne úctyhodné. Slovenský raper dokazuje, že kvalitu vedia ľudia oceniť aj v časoch, kedy radšej každé euro otočia dvakrát. A možno v určitom ohľade načrtol cestu pre ostatných.

Foto: Separ, Instagram

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu