Možno súhlasíš a možno nie, ale podľa tohto rapera sú iba démoni tí naozaj skutoční priatelia. Kristian Kane vydáva svoj nový album a tento projekt sa naozaj oplatí vypočuť!

Kristian Kane vo svojej muzike vždy nechával kus srdca. Je to veľmi cítiť aj z jeho najnovšieho projektu, ktorým je po viacerých EP-čkach plnohodnotný album s názvom Demóni sú real friends. Ten aj spoločne s podpisom nájdeš v predaji exkluzívne na shop.rukahore.sk, resp. na odkaze nižšie!

⇒ Nový album si aj ty vieš kúpiť na TOMTO ODKAZE

Od dnešného dňa zároveň nájdeš celý album už rovno aj na streamovacích službách. Spoločne so spustením predaja vydal Kristian Kane zároveň aj nový videoklip na svojom YouTube. Vizuálnej podoby sa dočkala skladba „Zaslo to až sem“, kde sa na produkcii predstavil Mattbeats. Okrem neho môžeme na trackoch po hudbnej stránke počuť ľudí ako napríklad Cashmeoutside, Naume, Miku a ďalší. Kristianovi zahosťovali v trackliste Pauler a Patrik Rivier.

Za veľmi umeleckým coverom stojí Janka Holeniová, avšak pre celý príbeh tohto dizajnu si budeš musieť vypočuť track „Mama maľuje obrazy“, ktorý ti to celé rozpovie!

COVER PHOTO: @renomebeats_cmo

1 komentár

  1. Kristian prešiel dlhu cestu budovania mena. V tomto albume je to pekne cítiť tu prax, ten cit k hudbe a hlavne myšlienku celého albumu. Pri Kristianovi platí kvalita>kvantita a tu to je pekne počuť. Ma vybudovanu vlastnú vernú fanbase ktorá ho vždy podrží. Ďakujeme Kristianovi, že naďalej pokračuje v tom čo ho baví a napĺňa. <3

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu